horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Byka

Masz dużą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Pluton, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, przygotuj się na spore rozczarowanie. Choćby niedawno trapiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia .

Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Nie siedź do późna przed telewizorem, lepiej udaj się na długą przechadzkę w teren. Najbliższy czas w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy.

Przyszły tydzień dla Raka to start nowego etapu, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i informacji. Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć głośno pokazywać swoje emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 31.

Piątek to dobry termin do samotnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Pewna persona w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. O ile marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to genialny etap na takie wyzwania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Lew Niebawem przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Mars nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu działania. Dla Ryby najbliższy czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie przesiaduj wiecznie przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na aktywną wędrówkę po lesie. Samotne osoby spod znaku Raka w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na zawsze. nadchodzącym tygodniu, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę wydumasz niedługo awansować. W piątek sposobne są interesujące oferty spotkania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć zrozumieć należy oddalić emocje. W nadchodzącym tygodniu naucz się uczciwie dzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. Spodziewaj się niemiłej przygody ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyszły tydzień dla Raka to start niepowtarzalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. W tym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz pewną nadzieję odszukać ważny, poszukiwany element do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe znajomości. Znajoma persona w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić znajomości odmów jej. ...
więcej i więcej »

stopka