horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Byka

Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to świetny okres na takie postanowienia. Jowisz w kompozycji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne.

Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 1 0. W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie nieprawdziwa.

Już niedługo wykiełkuje w Tobie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie początkiem dawno zapowiadanych roszad. W nadchodzącym tygodniu staraj się więcej czasu przesiadywać z dzieckiem. W myślach Raka pojawią się świeże koncepcje finansowe.

Rak ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. Osoby nie będące w związku spod znaku Raka w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Masz teraz szansę poprawić nie jedynie własne nastawienie, lecz także układy z rodziną.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Lew Przestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Skorpion Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spodziewaj się niespodziewanej wizyty bliskiego z innego miasta. Konstelacja Raka chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na życie przyjaciół. Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Rak poczuje, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 8. Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień okaże się bardzo ułatwione. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do czwartku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Raka nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Raka najbliższy czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Oczekuje na Raka teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. W środę ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Raka zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. ...
więcej i więcej »

stopka