horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Byka

W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe przygody.

Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 14. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Przychodzi okres, żeby rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Pozycja centralna Merkurego w znaku Raka która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. Niedobrym omenem stanie się odblask światła na zdjęciu u dziecka. Najbliższy tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień będzie dla Raka wielce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy.

Poczujesz, iż przez pomoc przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. O Raku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. Single spod znaku Raka w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na odszukanie partnera na zawsze.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Dopilnuj by pić inne ilości piwa, pamiętając że, płyny zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. ... więcej i więcej »

Skorpion Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych roszad. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Oczekuj ciekawej przygody ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Rak ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. W poniedziałek po południu układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym czasie. Przekonasz się, iż przez wsparcie rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już niedługo narodzi się w Tobie wola przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe znajomości. Najbliższy czas w firmie Raka, stanie się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka wielce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Marsa będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Przekonasz się, że dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Egzaltacja Saturna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da o sobie znać mocnym działaniem. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Słońce ustawi się w takim układzie do Marsa że zrealizowanie planów okaże się nieznacznie opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Sobota to dobry termin do samotnych wypraw podczas których możesz odpocząć. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor żółty, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie środa. ...
więcej i więcej »

stopka