horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Byka

W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo sporo spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo ogarnąć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u osoby, której nie lubisz.

Masz pewną szansę znaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoje życie. Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak doświadczy, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem dużych szans.

Przygotuj się dobrze do weekendu, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z zagranicy. Rakowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Skorpion O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to świetny etap na tego typu wyzwania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najlepsza liczba na ten tydzień to 16. okresie, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje wyjazdu. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli sami się nie cenimy nie oczekujmy od pozostałych zrozumienia. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie na pewno poniedziałek. Masz właśnie sposobność wzmocnić nie jedynie własne samopoczucie, ale także kontakty z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz jedyną możliwość uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz także kontakty z bliskimi. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 1. Saturn sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Finansowo bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. Pamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Raka zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być źródłem z dawna oczekiwanych roszad. ...
więcej i więcej »

stopka