horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Za parę dni odbędzie się krótka wędrówka, na której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób będzie słuszna.

Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Saturn w kombinacji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Możesz spodziewać się zawodowej zmiany ze strony gościa z zagranicy.

Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Rak ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich.

Dobrym sygnałem może być portfel w szufladzie osoby, której nie lubisz. Staraj się pić choćby minimalne ilości alkoholu, wbrew pozorom napoje zasadniczo mają wpływ bezpośrednio na Twoją aurę. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na maliny, te owoce mogą pozbawić Cię energii.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Zmiana położenia Neptuna w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 71. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Złym sygnałem będzie stara książka w mieszkaniu starego człowieka. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który przeważnie dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Złym omenem może okazać się szklanka wina w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Rakowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz dużym modyfikacjom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno wtorek. Konstelacja Raka krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Uranem co wpłynie na życie rodziny. Pamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Ci straty, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmieniasz się tak długo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. Rakowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Układy konstelacji oznajmiają, że Rakowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Słońce ustawi się w takim układzie do Jowisza że spełnienie postanowień będzie mocno przyspieszone. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania które zostawia na później codziennie, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Pozytywnym sygnałem może okazać się stara książka w torbie znajomego. ...
więcej i więcej »

stopka