horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na sport. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Przyszły tydzień dla Raka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz informacji.

Dzięki pozytywnemu układowi Saturna zbliżający się tydzień, da Rakowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty. W nadchodzącym okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Raka narodzą się świeże idee zarobkowe. Dla Raka ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać.

Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Pozycja centralna Plutona w znaku Raka która niedawno miała miejsce już wkrótce da się odczuć słabym działaniem. Pozytywnym sygnałem stanie się drobna moneta w torbie przyjaciela.

W tym tygodniu spróbuj rozsądnie dzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Rakowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Niebawem odbędzie się długa wyprawa, na której pojmiesz, iż Twoja opinia osób jest słuszna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Lew Niebawem przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Mars nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu działania. Dla Ryby najbliższy czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość godzin przebywać na ćwiczeniach. W głowie Raka narodzą się świeże koncepcje zarobkowe. Dla Raka ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Mars, który częstokroć przynosi dobrą passę Rakowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak łaskawy, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. Działasz tak szybko, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. W zbliżającym się okresie postaraj się więcej czasu przebywać w domu. W umyśle Raka pojawią się nowe idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Rak ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najbliższy czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Raka wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Zmiana położenia Plutona w znaku Raka która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da o sobie znać słabym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

stopka