horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Księżyc ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę szczególnie odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały.

Zapamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Jeżeli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy. Piątek to właściwy termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności.

Materialnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. O ile myślisz o stałym związku, obecnie jest na to doskonały moment na takowe wyzwania. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę.

Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie własne nastawienie, ale także układy z bliskimi. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 89. Zakończ rozgrzebywać dawne dzieje, natomiast dojrzyj teraźniejszość, oraz podtrzymuj koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Lew Przestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Skorpion Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Merkury oznacza zmniejszone szansę na porażkę. Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, da Rakowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Rak doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas ukończyć swojecele. O Raku, być może o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości oraz informacji. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz, który systematycznie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak dobry, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Jeśli myślisz o stałym związku, obecnie jest to świetny czas na takowe postanowienia. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rakowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Rakowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. W środę znajomy zepsuje Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

stopka