horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Autorytatywna kobieta w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. nadchodzącym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. W środę wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje wycieczki. Zmiana położenia Merkurego w znaku Raka która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem.

Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie potrafią ci pomóc. Niedługo czeka Cię duchowa podróż, podczas której pojmiesz, że Twoja krytyka ludzi jest właściwa. Spotęgowane działanie na siebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia.

O Raku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Bądź czujny bo dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Pozytywnym omenem stanie się zagubiony przedmiot w mieszkaniu umundurowanego człowieka.

W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie rozdzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. We wtorek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania o tej porze. W bieżącym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na odpoczynek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeżeli sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych szacunku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo spraw związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Byk Na weekend naucz się sprawiedliwie podzielić swój czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 4. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, lecz też układy z przyjaciółmi. Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to zaczątek niepowtarzalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w miłości, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Panna Niebawem czeka Cię krótka podróż, na której pojmiesz, iż Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. Dla Panny najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy czas to okres niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Egzaltacja Jowisza w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już wkrótce da się odczuć słabym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Skorpion Staraj się pić nieco mniej soków, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoją aurę. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Jeśli sami się cenimy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to doskonały okres na wiążące działania. W sobotę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższych dniach postaraj się rozmyślnie podzielić swój wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji. Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Ryby Dla Ryby nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Konstelacja Raka chwilowo będzie w rzadkim układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz niedługo awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. Poczujesz, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i niespodziewanym zmianom planów. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż przyszłość, i dbaj o znajomości, ponieważ wkrótce mogą się przydać. Nadszedł czas, żeby zacząć aktywnie wyrażać swoje uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O ile myślisz o stałym związku, aktualnie jest na to genialny czas na wiążące wyzwania. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie niewątpliwie środa. W piątek wieczorem dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany na ten dzień. ...
więcej i więcej »

stopka