horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. Poczujesz, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania.

Finansowo bieżący tydzień będzie okresem dużych szans. W bieżącym okresie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. Dla Raka najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać.

Single spod znaku Raka w zbliżającym się czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na długie lata. Jowisz w kombinacji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. We wtorek wieczorem Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania na ten czas.

Układy konstelacji pokazują, że Rakowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie pieniędzy. Nie siedź godzinami przed laptopem, zamiast tego wybierz się na szybką wędrówkę do parku. Niedługo pojawi się w Tobie wizja przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas na nowe wyzwania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Dopilnuj by pić inne ilości piwa, pamiętając że, płyny zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. ... więcej i więcej »

Skorpion Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych roszad. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Oczekuj ciekawej przygody ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dlatego, że sami się gubimy nie oczekujmy od znajomych przykrości. Jowisz, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Rakowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor czarny, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najbliższy czas w firmie Raka, okaże się czasem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Raka wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Na weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Autorytatywna kobieta w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. nadchodzącym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. W środę wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje wycieczki. Zmiana położenia Merkurego w znaku Raka która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli ostatnio dosięgły Cię przeróżne przypadłości to teraz dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. W przyszłym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na odpoczynek. Masz właśnie sposobność poprawić nie jedynie własne wnętrze, ale także więzi z bliskimi. ...
więcej i więcej »

stopka