horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. W bieżącym czasie nie zalecane jest realizowanie dużych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na podróże.

W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać z dzieckiem. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły zarobkowe. W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten czas. Zapamiętaj by do soboty wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci trudy, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu.

W wtorek znajomy zepsuje Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz niebawem awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje zawodowe. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Rak ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Rakowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie tylko własne nastawienie, ale też układy z przyjaciółmi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Skorpion O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to świetny etap na tego typu wyzwania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconych nadziei. W środę nieznajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od znajomych szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rak ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Jeżeli sami się szanujemy spodziewajmy się od znajomych pomocy. Koniec tygodnia to właściwy termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Raka nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się początkiem od dawna zapowiadanych roszad. Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i dużym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Uczysz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią cię zrozumieć. Układy konstelacji mówią, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. ...
więcej i więcej »

stopka