horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Barana

W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Raka pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która niedługo się wydarzy już teraz wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rakowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie ukochanego.

W najbliższym okresie, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niedługo awansować. W sobotę sposobne są interesujące oferty zawodowe. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Rakowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Konstelacja Raka chwilowo będzie w ciekawym układzie z Neptunem co będzie oddziaływać na życie codzienne. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Merkurego że zrealizowanie planów może okazać się nieznacznie utrudnione.

Zanotuj sobie aby do czwartku wykonać wszelkie istotne zagadnienia. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci troski, które doznałeś w poprzednich dniach . Nadszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Poczujesz, iż przez wsparcie przyjaciół nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Zmiana położenia Neptuna w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 71. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Złym sygnałem będzie stara książka w mieszkaniu starego człowieka. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który przeważnie dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Złym omenem może okazać się szklanka wina w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Konstelacja Raka chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Nie siedź do późna przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na aktywną przechadzkę w góry. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 2 0. Księżyc ustawi się w takim układzie względem Marsa że wykonanie postanowień będzie mocno utrudnione. nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Już wkrótce czeka Cię ważna wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia ludzi będzie projekcją. Pamiętaj aby do niedzieli zrealizować wszelkie istotne formalności. Opatrzność być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Wenus, który przeważnie przynosi powodzenie Rakowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie przesiaduj zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na aktywną przechadzkę w teren. Plany będą przebiegać w powolnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Jeśli myślisz o nowej pracy, to jest to świetny etap na takie wyzwania. ...
więcej i więcej »

stopka