horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Barana

Niedługo przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. Konstelacja Raka krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co wpłynie na życie zawodowe.

Pozycja centralna Plutona w znaku Raka która niedługo się wydarzy już niedługo wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. Spodziewaj się miłej wizyty znajomego z innego miasta. Koniec tygodnia to dobry okres do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego.

Najbliższy czas w pracy Raka, okaże się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Raka wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Zakończ wspominać dawne dzieje, natomiast doceń teraźniejszość, oraz podtrzymuj układy, bo lada dzień mogą być pomocne. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Raka zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem dawno spodziewanych roszad.

Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Plany będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Masz minimalną nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany element do pięknej układanki którą stanowi twoja rodzina.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Lew Niebawem przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Mars nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu działania. Dla Ryby najbliższy czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Rak ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie fałszywa. Mars, który częstokroć dostarcza pomyślność Rakowi, w najbliższym czasie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 95. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Raka nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W najbliższym czasie czeka Cię fizyczna wędrówka, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia osób będzie słuszna. Masz obecnie szansę uzdrowić nie jedynie swoje samopoczucie, ale także więzi z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W piątek w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany na ten dzień. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na mandarynki, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Poczujesz, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

stopka