horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Barana

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Zwróć uwagę by pić inne ilości herbaty, wbrew pozorom napoje w pewnym stopniu działają mocno na Twój organizm.

Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej udaj się na krótką przechadzkę nad wodę. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na ananasy, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odpocząć.

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może piątek. W środę nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. Choćby w ostatnich dniach trapiły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy.

Masz małą nadzieję odszukać pewien, brakujący kawałek do pięknej mandali którą stanowi twoje życie. Rakowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Lew Przestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Skorpion Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W piątek w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania o tej porze. Dla Raka najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz dużym zmianom zamiarów. O ile fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to genialny czas na takie postanowienia. Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 91. Zwróć uwagę by pić nieco mniej soków, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ mocno na Twój organizm. Ponieważ sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najbliższy tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Raka wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Dobrym omenem stanie się drobna moneta na zdjęciu u osoby, którą lubisz. Już wkrótce przydarzy Ci się krótka podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. ...
więcej i więcej »

stopka