horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Barana

Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Nadchodzi czas, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Masz obecnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną.

Tydzień nie sprzyja wyjazdom i małym zmianom planów. Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 6. W nadchodzącym tygodniu postaraj się uczciwie podzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. Najbliższy tydzień w pracy Raka, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór skrupulatnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Raka wielce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy.

Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością czwartek. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś w poprzednim tygodniu. Słońce ustawi się w takim położeniu do Neptuna że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Skorpion O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to świetny etap na tego typu wyzwania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Układy konstelacji oznajmiają, że Rakowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie ukochanego. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo sporo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wydarzenia będą przebiegać w łagodnym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Konstelacja Raka chwilowo będzie w ciekawym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Piątek to właściwy okres do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Znaki na niebie pokazują, że Rakowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. Przygotuj się starannie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Jowisz, który częstokroć przynosi szczęście Rakowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Cię wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie prawdopodobnie czwartek. Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny bo sporo incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

stopka