horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 13 kwietnia 2020 do dnia 19 kwietnia 2020

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Rakowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody.

Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie raczej wtorek. Skończ roztrząsać to co było, a dostrzeż przyszłość, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, gdyż niedługo mogą być przydatne. Już wkrótce przydarzy Ci się duchowa wędrówka, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niesprawiedliwa.

W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Doświadczysz, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Ponieważ sami się szanujemy oczekujmy od innych pomocy.

Uczuciowo najbliższe dni będą okresem straconym. Najbliższy czas w pracy Raka, stanie się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Saturn, który przeważnie dostarcza pomyślność Rakowi, w nadchodzącym czasie nie będzie tak hojny, przygotuj się na spore rozgoryczenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Doświadczysz, że dzięki pomocy rodziców nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Baran ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Byk Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, toteż zwróć w tym tygodniu uwagę na mandarynki, one mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Przestań analizować minione czasy, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, ponieważ lada dzień mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która niedawno miała miejsce już niedługo da się odczuć słabym oddziaływaniem. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie czwartek. W środę rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania o tej porze. ... więcej i więcej »

Lew Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne sprawy które zostawia na później każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Księżyc nie pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. ... więcej i więcej »

Panna Pozycja centralna Jowisza w znaku Panny która niedawno się wydarzyła już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym działaniem. Mars, który często dostarcza pomyślność Pannie, w najbliższym okresie nie będzie tak dobry, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo dużo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. ... więcej i więcej »

Skorpion Materialnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. W najbliższych dniach postaraj się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, da Strzelcowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. Nadchodzi dzień, by zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje emocje. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Materialnie ten tydzień będzie okresem straconym. Zwróć uwagę by pić więcej piwa, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu działają w znacznym stopniu na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz właśnie sposobność wzmocnić nie tylko swoje wnętrze, ale także kontakty z bliskimi. Pamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Los być może wkrótce zrekompensuje Ci straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Ryby Rybie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jowisz nie sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. Rak ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Działasz tak długo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Egzaltacja Jowisza w znaku Raka która niedługo się wydarzy już niedługo wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na długie lata. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Rak doświadczy, iż z pomocą znajomych nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Ten tydzień dla Raka to start unikalnego okresu, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy i informacji. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. Najbliższy czas w firmie Raka, stanie się okresem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień stanie się dla Raka wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Układy konstelacji oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. ...
więcej i więcej »

stopka