horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 9 marca 2020 do dnia 15 marca 2020

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

W czwartek w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wkrótce odbędzie się ważna wędrówka, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie projekcją. Poczujesz, iż dzięki pomocy najbliższych nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania.

W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to właśnie jest na to wspaniały okres na tego typu wyzwania. O Raku, być może o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy.

W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej czasu przebywać na siłowni. W umyśle Raka narodzą się świeże koncepcje finansowe. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwróć teraz uwagę na śliwki, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Najbliższy tydzień w firmie Raka, stanie się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Raka bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy.

Wolne kobiety spod znaku Raka w zbliżającym się okresie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. W środę znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W nadchodzącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na wypoczynek. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Byk Oczekuj ciekawej wizyty bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. W zbliżającym się czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wspólne wpływanie na siebie planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Rak Zakończ rozgrzebywać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w firmie Lwa, okaże się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Niebawem przydarzy Ci się fizyczna podróż, dzięki której pojmiesz, iż Twoja ocena niektórych osób jest niepoprawna. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to właściwy okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Masz jedyną możliwość poprawić nie jedynie własne samopoczucie, ale również kontakty z rodziną. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Wolne kobiety spod znaku Wagi w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Skorpion W najbliższym czasie narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe zakupy. W wtorek znajomy zepsuje Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Strzelec Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 3. Zmiany będą przebiegać w łagodnym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wenus, który systematycznie przynosi dobrą passę Koziorożcowi, w najbliższym czasie nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. Koziorożec ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Wodnik Finansowo ten tydzień będzie okresem na zmiany. W piątek po południu układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Oczekuje na Rybę przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko zrozumieć należy zdecydować się na emocje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Ważna osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyszły tydzień dla Raka to początek unikalnego okresu, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz informacji. W bieżącym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie trudnych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny okres na rekreację. Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor niebieski, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przygotuj się starannie do weekendu, może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Masz teraz perspektywę poprawić nie jedynie własne nastawienie, lecz również znajomości z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i małym zmianom zamiarów. W piątek po południu Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. Rak ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

stopka