horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 lutego 2020 do dnia 16 lutego 2020

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na szybką wycieczkę w góry. Jeżeli niedawno trapiły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia.

Zapamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że spełnienie postanowień będzie bardzo ułatwione. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać w domu. W umyśle Raka pojawią się świeże idee finansowe.

Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w kieszeni osoby, której nie lubisz. Tydzień w pracy Raka, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Raka bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Staranność i sumienność osób spod znaku Raka zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu.

Konstelacja Raka chwilowo będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co wpłynie na sprawy bliskich. W poniedziałek po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje plany na ten czas. Tydzień sprzyja robieniu porządków i dużym modyfikacjom zamiarów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli ostatnio gnębiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. Księżyc ułoży się w takim układzie względem Saturna że zrealizowanie planów będzie nieznacznie utrudnione. ... więcej i więcej »

Byk Zapamiętaj aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Bykowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta nadchodzącym tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Zmieniasz się tak niestandardowo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Rak Zanotuj sobie by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś ostatnim czasy. Plany będą działy się w gwałtownym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Lew Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem od dawna spodziewanych roszad. Lew ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Pannie umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Waga Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 69. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmiany będą przebiegać w łagodnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Strzelec Możesz spodziewać się miłej wizyty znajomego z innego miasta. Działasz tak szybko, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nawet jeśli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Sobota to właściwy okres do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz małą szansę zobaczyć pojedynczy, poszukiwany element do pięknej układanki którą jest twoje życie. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Pozycja centralna Wenus w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już teraz da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Gwiazdozbiór Raka ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie przyjaciół. Niedobrym znakiem może okazać się odblask światła w torbie znajomego. Nadszedł dzień, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj aby do czwartku załatwiać wszelkie ważne kwestie. Opatrzność przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w poprzednim tygodniu. Rakowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Ten tydzień dla Raka to zaczątek nowego rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Wenus że zrealizowanie zamiarów będzie nieco ułatwione. Masz pewną szansę znaleźć jeden, pasujący element do pięknej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Raku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Merkury w zestawieniu z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

stopka