horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 6 stycznia 2020 do dnia 12 stycznia 2020

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Słońce ustawi się w takim położeniu do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie opóźnione. O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Wenus, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w zbliżającym się okresie nie będzie tak hojny, czeka Cię wielkie rozczarowanie.

Rak ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę chociaż raz odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Jeśli sami się szanujemy spodziewajmy się od innych pomocy.

Dla Raka ten tydzień będzie okresem spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Rakowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto.

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Oczekuje na Raka przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy zdecydować się na emocje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Nawet jeśli w ostatnich dniach trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Byk Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor zielony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej piątek. Wspólne działanie na siebie planety Mars i Uran zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Rak Materialnie ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. W przyszłym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Lew Przychodzi okres, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać swoje przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Lwu będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Panna Nadchodzący tydzień dla Panny to start unikalnego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy oraz doświadczeń. Spotęgowane działanie na Pannę planety Mars oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Waga W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu spędzać na siłowni. W głowie Wagi narodzą się świeże idee zarobkowe. Finansowo ten tydzień będzie czasem straconym. ... więcej i więcej »

Skorpion W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać w pracy. W myślach Skorpiona pojawią się nowe koncepcje finansowe. Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Strzelec Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 29. ... więcej i więcej »

Koziorożec O ile marzysz o nowej pracy, aktualnie jest na to idealny etap na tego typu postanowienia. Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Wodnik Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Marsa że spełnienie zamiarów okaże się mocno przyspieszone. W środę w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania w tym dniu. ... więcej i więcej »

Ryby Skończ rozgrzebywać to co było, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i dbaj o układy, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na zachowanie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na czereśnie, one mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. Rakowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Raka najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Wenus że zrealizowanie planów okaże się przyspieszone. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać w pracy. W umyśle Raka pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzący czas w pracy Raka, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy czas będzie dla Raka wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Jowisz, który systematycznie przynosi pomyślność Rakowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak hojny, przygotuj się na spore rozczarowanie. Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zmiany będą działy się w powolnym czasie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Sobota to właściwy czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

stopka