horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 2 grudnia 2019 do dnia 8 grudnia 2019

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

W przyszłym tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu pieniędzy. Masz jedyną perspektywę uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, ale także więzi z przyjaciółmi.

Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie być może wtorek. Konstelacja Raka chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na życie codzienne. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 47.

Jeśli marzysz o stałym związku, to właśnie jest to wspaniały moment na tego typu decyzje. Finansowo ten tydzień będzie okresem straconych nadziei. Przekonasz się, że dzięki wsparciu rodziców nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania.

Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Baran przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Piątek to właściwy czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę by pić więcej wody, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu działają w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Jowisz nie sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W niedzielę rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany na ten dzień. Masz minimalną nadzieję odnaleźć jeden, brakujący kawałek do ciekawej mozaiki którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Rak W poniedziałek po południu Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten czas. Zmiana położenia Plutona w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący tydzień dla Lwa to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy lub doświadczeń. Znajoma kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Nawet jeśli w ostatnich dniach trapiły Ciebie różne przypadłości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . W poniedziałek wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany o tej porze. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być początkiem z dawna spodziewanych zmian. Samotne osoby spod znaku Wagi w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Skorpion nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące oferty wyjazdu. Egzaltacja Urana w znaku Skorpiona która niedługo się wydarzy już za kilka dni wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz właśnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także kontakty z bliskimi. Uważaj by pić choćby minimalne ilości soków, pamiętając że, napoje zasadniczo wpływają efektywnie na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wola przemian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe wyzwania. Przekonasz się, iż przez wsparcie rodziców nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje podróży. W nadchodzącym okresie staraj się większość godzin spędzać w pracy. W głowie Wodnika narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości soków, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wiarygodna persona w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej odmów jej. Samotne osoby spod znaku Raka w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedługo narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Autorytatywna persona w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć więzi pomóż tej osobie. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ten tydzień dla Raka to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. Wkrótce pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Pij nieco więcej piwa, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu oddziaływują efektywnie na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jowisz, który przeważnie przynosi dobrą passę Rakowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

stopka