horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 22 kwietnia 2019 do dnia 28 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Spotęgowane wpływanie na Raka planety Jowisz i Pluton zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię znajomości. Nadchodzi okres, by rozpocząć aktywnie wyrażać swoje myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

We wtorek wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten czas. Ważnym znakiem stanie się pęk kluczy na stole u starego człowieka. Tydzień w pracy Raka, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień będzie dla Raka wielce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwiązać wszystkie sprawy.

Jeżeli myślisz o nowej pracy, to teraz jest to świetny okres na wiążące decyzje. Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć należy odrzucić uczucia. Słońce ustawi się w takim położeniu względem Jowisza że zrealizowanie zamiarów będzie bardzo opóźnione.

Rak ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w sobotę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Rakowi niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wenus, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Baranowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak dobry, przygotuj się na spore niepowodzenie. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Niebawem odbędzie się ważna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka przyjaciół jest fałszywa. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym modyfikacjom zamiarów. Masz minimalną szansę zobaczyć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mandali którą stanowi twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Lew Uczuciowo najbliższe dni będą okresem dużych szans. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Panna Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Dla Panny nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Waga Jowisz pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Wydarzenia będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Skorpion Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Wkrótce pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Koziorożec Sobota to odpowiedni czas do samotnych spacerów podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Nie siedź zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej idź na aktywną wędrówkę po parku. ... więcej i więcej »

Wodnik Staraj się pić inne ilości herbaty, wbrew przekonaniom płyny czasami działają efektywnie na Twoją aurę. Przekonasz się, iż przez pomoc najbliższych nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Ryby Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą ci pomóc. Masz nikłą nadzieję znaleźć jeden, pasujący element do skomplikowanej mandali którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. Rakowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jowisz nie sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. Rak ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wenus, który przeważnie dostarcza powodzenie Rakowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore rozczarowanie. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom celów. Jeżeli fantazjujesz o kupnie domu, to właśnie jest na to idealny etap na wiążące wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Rak doświadczy, iż z pomocą znajomych nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Ten tydzień dla Raka to start unikalnego okresu, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy i informacji. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka