horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Jowisz nie sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. Rak ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Rakowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Masz minimalną nadzieję zobaczyć pewien, brakujący kawałek do pięknej mandali którą stanowi twoja rodzina. Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Ważna osoba w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz stracić przyjaźni pomóż jej. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje.

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. W środę nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Najbliższy czas w firmie Raka, stanie się czasem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy tydzień stanie się dla Raka wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Zmiana położenia Neptuna w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 71. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Złym sygnałem będzie stara książka w mieszkaniu starego człowieka. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który przeważnie dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Złym omenem może okazać się szklanka wina w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wiarygodna koleżanka w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej więzi pomóż tej osobie. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Przygotuj się dobrze do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W myślach Raka pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spotęgowane wpływanie na Raka planety Jowisz i Pluton zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię znajomości. Nadchodzi okres, by rozpocząć aktywnie wyrażać swoje myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Rakowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

stopka