horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 kwietnia 2019 do dnia 14 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W myślach Raka pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania.

W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ dużo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. W najbliższym tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz niedługo awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty wyjazdu.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, da Rakowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Rak doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. W najbliższych dniach spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. Masz teraz szansę wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, ale również znajomości z bliskimi.

Dla Raka najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Spotęgowane oddziaływanie na Raka planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Dlatego, że sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Byk Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Bykowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości soków, pamiętając że, napoje od czasu do czasu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Złym omenem może okazać się szklanka wina na zdjęciu u osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Rak Masz jedyną szansę uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, ale również relacje z przyjaciółmi. Złym znakiem stanie się stara książka na stole u umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dobrze. Najbliższy tydzień okaże się dla Lwa wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Marsa zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Nie oczekuj miłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Panna Masz sporą szansę odszukać pewien, poszukiwany kawałek do delikatnej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. W sobotę rano Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Plutona w znaku Wagi która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da o sobie znać słabym oddziaływaniem. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać swoje przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Saturn w kombinacji wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Strzelec Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie środa. Przekonasz się, że przez wsparcie układu planet nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi szczególnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak nietypowo, że inni nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie dużych projektów, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. Zaprzestań rozgrzebywać przeszłość, a zauważ teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, bo już za parę dni mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Ryby Najbliższy czas w pracy Ryby, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy tydzień będzie dla Ryby wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Tydzień sprzyja zakupom oraz dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz małą szansę zobaczyć pewien, brakujący element do delikatnej układanki którą jest twój własny świat. Dla Raka nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niebawem awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Saturn w zestawieniu wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Przyszedł dzień, żeby zacząć aktywnie wyrażać swoje uczucia. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Dla Raka najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz nie sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. Rak ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Działasz tak długo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Egzaltacja Jowisza w znaku Raka która niedługo się wydarzy już niedługo wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na długie lata. ...
więcej i więcej »

stopka