horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 marca 2019 do dnia 24 marca 2019

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Nawet jeśli ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Rak ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały.

Ten tydzień dla Raka to start nowego etapu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Wenus, który przeważnie przynosi powodzenie Rakowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak dobry, czeka Ciebie spore rozczarowanie.

Rak ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. W niedzielę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten czas. W najbliższym czasie narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe wyznania.

Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Rak doświadczy, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas ukończyć wszystkie cele. Spotka Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Autorytatywna osoba w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zakończyć więzi pomóż tej osobie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Choćby w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych możesz spodziewać się poprawy. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Byk W czwartek rano szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. W najbliższym czasie będzie miała miejsce ważna wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena przyjaciół jest słuszna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zakończ analizować minione czasy, a zauważ teraźniejszość, oraz podtrzymuj znajomości, bo lada dzień mogą być pomocne. Masz właśnie sposobność wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, ale również relacje z bliskimi. ... więcej i więcej »

Rak Spotęgowane wpływanie na siebie planety Neptun i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. ... więcej i więcej »

Lew Samotne osoby spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na długie lata. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Panna Poczujesz, że dzięki wsparciu przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Niebawem odbędzie się długa podróż, na której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół jest niepoprawna. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo przydarzy Ci się ważna wyprawa, na której zrozumiesz, że Twoja opinia przyjaciół jest nieprawdziwa. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Pluton, który systematycznie dostarcza powodzenie Skorpionowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy spore rozgoryczenie. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Koziorożec Merkury w kombinacji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższych dniach postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. Przestań rozgrzebywać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, gdyż lada dzień mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Ryby Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Nadchodzi czas, żeby rozpocząć inaczej wyrażać własne przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przekonasz się, iż przez pomoc przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 34. Nadchodzi okres, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać swoje myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Ważna osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Niedługo odbędzie się ważna podróż, dzięki której dowiesz się, że Twoja ocena ludzi jest niesprawiedliwa. Rak ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor niebieski, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przygotuj się starannie do weekendu, może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Masz teraz perspektywę poprawić nie jedynie własne nastawienie, lecz również znajomości z rodziną. ...
więcej i więcej »

stopka