horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Ważna osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały.

Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor niebieski, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Nadchodzi dzień, by zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje uczucia. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje.

Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Niedobrym omenem będzie pęk kluczy w torbie przyjaciela. Ponieważ sami się gubimy nie oczekujmy od innych pomocy.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Rakowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Lew Niebawem przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Mars nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu działania. Dla Ryby najbliższy czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższym czasie odbędzie się krótka wyprawa, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. Wiarygodna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. Złym omenem może być portfel w ręku osoby, której nie lubisz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przychodzi okres, by rozpocząć inaczej wyrażać własne przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. O Raku, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Koniec tygodnia to dobry termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nawet jeśli ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Rak ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W czwartek w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wkrótce odbędzie się ważna wędrówka, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie projekcją. Poczujesz, iż dzięki pomocy najbliższych nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

stopka