horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 marca 2019 do dnia 10 marca 2019

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Przychodzi okres, by rozpocząć inaczej wyrażać własne przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. O Raku, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Koniec tygodnia to dobry termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Wolne kobiety spod znaku Raka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Dla Raka ten tydzień to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego nadchodzący tydzień, da Rakowi dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Rak doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Saturna masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele.

Zaprzestań przywoływać dawne dzieje, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. Wiarygodna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zaprzepaścić znajomości pomóż jej. Jowisz w koniunkcji wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa.

Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na pomarańcze, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. W poniedziałek znajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeżeli marzysz o nowej pracy, to jest na to znakomity moment na wiążące wyzwania. Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Byk Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Skończ analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz dbaj o znajomości, gdyż niedługo mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj uwagę na maliny, te owoce mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Rak Egzaltacja Jowisza w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno uzewnętrzniać własne emocje. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. W piątek rano szczęście będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy mówią, że Pannie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Wenus, który przeważnie dostarcza powodzenie Pannie, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Waga Finansowo bieżący tydzień będzie okresem na zmiany. Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz również więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że małe sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Gwiazdy oznajmiają, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie ukochanego. ... więcej i więcej »

Strzelec W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. Możesz spodziewać się ciekawej wizyty gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, być może o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Samotne osoby spod znaku Koziorożca w najbliższym okresie będą miały sposobność na odnalezienie partnera na zawsze. ... więcej i więcej »

Wodnik Single spod znaku Wodnika w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor biały, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej poniedziałek. Rybie niespodziewane będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Saturn w zestawieniu wraz z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Zmiana położenia Plutona w znaku Raka która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Przygotuj się dobrze na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe zadania które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeśli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od pozostałych szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Ważna osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przyszły tydzień dla Raka to początek unikalnego okresu, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz informacji. W bieżącym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie trudnych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny okres na rekreację. Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem na zmiany. ...
więcej i więcej »

stopka