horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 lutego 2019 do dnia 24 lutego 2019

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Dla Raka najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Masz jedyną szansę podreperować nie jedynie swoje samopoczucie, ale też relacje z rodziną. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno środa.

Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Rak ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty zawodowe.

O Raku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na mandarynki, one mogą dać Ci dużo mocy. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 2.

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i małym zmianom celów. Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek unikalnego okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz doświadczeń. Dlatego, że sami się cenimy oczekujmy od innych szacunku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nadchodzący czas w firmie Barana, stanie się czasem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dobrze. Nadchodzący tydzień będzie dla Barana wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Możesz spodziewać się przyjemnej niespodzianki od członka rodziny z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie planów będzie ułatwione. Samotne osoby spod znaku Byka w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Wenus w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. Niedługo narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Rak W piątek po południu dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten czas. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie poniedziałek. ... więcej i więcej »

Lew Zmiana położenia Plutona w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da się odczuć pozytywnym oddziaływaniem. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Układy konstelacji pokazują, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Waga Uważaj by pić choćby minimalne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają mocno na Twój organizm. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z bliskimi. Niedobrym omenem może być pęk kluczy na stole u dziecka. ... więcej i więcej »

Strzelec Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na morele, one mogą pozbawić Cię energii. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem dawno spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Koziorożec Uważaj by pić inne ilości wody, pamiętaj że, napoje czasami mają wpływ bezpośrednio na Twój organizm. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Cię przeróżne przypadłości to teraz dzięki ingerencji znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Ryby Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Przyszły tydzień dla Ryby to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Nadchodzący tydzień dla Raka to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Gwiazdozbiór Raka ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie przyjaciół. Niedobrym znakiem może okazać się odblask światła w torbie znajomego. Nadszedł dzień, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe zadania które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Jeśli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od pozostałych szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Wenus że zrealizowanie zamiarów będzie nieco ułatwione. Masz pewną szansę znaleźć jeden, pasujący element do pięknej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. ...
więcej i więcej »

stopka