horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Gwiazdozbiór Raka ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie przyjaciół. Niedobrym znakiem może okazać się odblask światła w torbie znajomego. Nadszedł dzień, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa nadchodzący tydzień, da Rakowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Rak poczuje, że z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. Wydarzenia będą działy się w spodziewanym czasie, jakby od lat miało to nastąpić. Tydzień nie sprzyja zakupom i małym modyfikacjom planów.

Zmiana położenia Jowisza w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da się odczuć słabym oddziaływaniem. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Rakowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Przestań wspominać dawne zdarzenia, natomiast doceń przyszłość, i pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być pomocne. Jeżeli marzysz o kupnie domu, to jest to idealny okres na wiążące postanowienia. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Lew Przestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Skorpion Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na truskawki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Raka najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Wenus, który przeważnie przynosi dobrą passę Rakowi, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak hojny, bądź gotowy duże rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Rak przekona się, że z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Nadszedł dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać swoje emocje. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Raka najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Masz jedyną szansę podreperować nie jedynie swoje samopoczucie, ale też relacje z rodziną. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno środa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na szybką wycieczkę w góry. Jeżeli niedawno trapiły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

stopka