horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 lutego 2019 do dnia 10 lutego 2019

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Rak przekona się, że z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Nadszedł dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać swoje emocje. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

W piątek rano Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym czasie. Wspólne wpływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Dla Raka najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać.

Oczekuj niemiłej przygody ze strony gościa z zagranicy. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to we wtorek szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu.

Masz pewną nadzieję zobaczyć jeden, poszukiwany element do ciekawej układanki którą jest twój własny świat. Egzaltacja Plutona w znaku Raka która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać negatywnym wpływem. Jowisz w zestawieniu wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie siedź do późna przed telewizorem, lepiej wybierz się na krótką przechadzkę do lasu. Zakończ analizować to co było, a dojrzyj teraźniejszość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Byk Zapamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 5 0. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom planów. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej poniedziałek. ... więcej i więcej »

Lew Samotne osoby spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odszukanie partnera na całe życie. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zwiększone szansę na porażkę. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy czas to okres spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi pojawią się świeże idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Skorpion Tydzień sprzyja zakupom oraz ostrożnym modyfikacjom planów. Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Saturna że zrealizowanie planów może okazać się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Spodziewaj się miłej przygody ze strony znajomego z innego miasta. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą działy się w powolnym tempie, tak jakby od lat na to czekały. Przygotuj się starannie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Wodnik Zastanawiasz się tak szybko, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 86. ... więcej i więcej »

Ryby Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej piątek. Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz jedyną szansę uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, ale też układy z rodziną. Rak ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Rak ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli myślisz o nowej pracy, to teraz jest na to idealny moment na takie postanowienia. Oczekuje na Raka przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. Oczekuj zawodowej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdozbiór Raka ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie przyjaciół. Niedobrym znakiem może okazać się odblask światła w torbie znajomego. Nadszedł dzień, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pamiętaj aby do czwartku załatwiać wszelkie ważne kwestie. Opatrzność przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w poprzednim tygodniu. Rakowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Ten tydzień dla Raka to zaczątek nowego rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

stopka