horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. W najbliższym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Dla Raka nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Wkrótce zaistnieje w Tobie chęć przemian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Masz minimalną nadzieję znaleźć ważny, brakujący element do pięknej konstrukcji którą stanowi twoje życie.

Niebawem przydarzy Ci się długa wędrówka, dzięki której zrozumiesz, że Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. Saturn w kombinacji wraz z Wenusem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę.

Słońce ułoży się w takim położeniu do Merkurego że spełnienie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Nadszedł czas, by zacząć inaczej uzewnętrzniać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Rakowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeżeli sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych szacunku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo spraw związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Byk Na weekend naucz się sprawiedliwie podzielić swój czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 4. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, lecz też układy z przyjaciółmi. Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to zaczątek niepowtarzalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w miłości, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Panna Niebawem czeka Cię krótka podróż, na której pojmiesz, iż Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa. Dla Panny najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi najbliższy czas to okres niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Egzaltacja Jowisza w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już wkrótce da się odczuć słabym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Skorpion Staraj się pić nieco mniej soków, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoją aurę. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Jeśli sami się cenimy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to doskonały okres na wiążące działania. W sobotę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższych dniach postaraj się rozmyślnie podzielić swój wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji. Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Ryby Dla Ryby nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Raka nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co będzie początkiem dawno spodziewanych roszad. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny ponieważ sporo spraw związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Rakowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. Rakowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przestań przywoływać to co było, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, oraz dbaj o znajomości, bo niedługo mogą być pomocne. Wolne kobiety spod znaku Raka w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór dobrze. Nadchodzący tydzień stanie się dla Raka wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzący czas w pracy Raka, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy czas będzie dla Raka wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Jowisz, który systematycznie przynosi pomyślność Rakowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak hojny, przygotuj się na spore rozczarowanie. Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem na zmiany. ...
więcej i więcej »

stopka