horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. Rakowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy.

Masz jedyną perspektywę podreperować nie jedynie swoje samopoczucie, ale też kontakty z rodziną. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu.

Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Neptuna że spełnienie zamiarów może okazać się mocno opóźnione. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, dlatego zwróć uwagę na pomidory, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną dawno oczekiwanych roszad.

Przyszły tydzień dla Raka to start niepowtarzalnego rozdziału, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Pluton, który często dostarcza dobrą passę Rakowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Masz pewną szansę odszukać ważny, pasujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Dopilnuj by pić inne ilości piwa, pamiętając że, płyny zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. ... więcej i więcej »

Skorpion Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych roszad. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Oczekuj ciekawej przygody ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na ananasy, one mogą dać Ci dużo energii. Masz teraz możliwość wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. Dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, da Rakowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak doświadczy, że przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pozytywnym sygnałem może okazać się zagubiony przedmiot w mieszkaniu starego człowieka. Wkrótce narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. W najbliższym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Słońce ustawi się w takim położeniu do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie opóźnione. O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Wenus, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w zbliżającym się okresie nie będzie tak hojny, czeka Cię wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

stopka