horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 31 grudnia 2018 do dnia 6 stycznia 2019

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Pozytywnym sygnałem może okazać się zagubiony przedmiot w mieszkaniu starego człowieka. Wkrótce narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru.

Samotne osoby spod znaku Raka w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na spotkanie partnera na długie lata. Nie przesiaduj godzinami przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na długą przechadzkę po parku. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być przyczyną z dawna spodziewanych zmian.

Masz pewną nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mandali którą jest twoje życie. Egzaltacja Wenus w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym działaniem. W najbliższym czasie zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na nowe zakupy.

Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na ananasy, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost energii. Mars sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Koniec tygodnia to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz spotkać ukochanego. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż dużo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Jeżeli ostatnio trapiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od innych zrozumienia. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Rak Na weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Konstelacja Raka krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na sprawy codzienne. ... więcej i więcej »

Lew Spotęgowane wpływanie na Lwa planety Neptun oraz Uran zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Choćby w ostatnich dniach trapiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Panna Złym sygnałem okaże się stara książka w torbie przyjaciela. Panna ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w niedzielę chociaż raz zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Waga Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Waga ma na początku tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Zapamiętaj by do piątku załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Samotne osoby spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie partnera na długie lata. ... więcej i więcej »

Strzelec Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach związanych z uczuciami. Bądź czujny gdyż dużo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Przychodzi dzień, by zacząć aktywnie wyrażać swoje myśli. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na poziomki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. Wzajemne działanie na Rybę planety Neptun oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień sprzyja zakupom i niespodziewanym modyfikacjom planów. Rak ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor biały, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadszedł czas, żeby zacząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny gdyż dużo problemów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Pamiętaj aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. Rakowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dla Raka najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Wenus że zrealizowanie planów okaże się przyspieszone. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać w pracy. W umyśle Raka pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka