horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 grudnia 2018 do dnia 16 grudnia 2018

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Znajoma persona w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Rak ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. Jeżeli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest to doskonały etap na tego typu postanowienia.

W czwartek wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania w tym dniu. Masz teraz perspektywę wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz także układy z przyjaciółmi. Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna nadchodzący tydzień, da Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele.

Słońce ustawi się w takim położeniu względem Neptuna że spełnienie postanowień może okazać się bardzo przyspieszone. Masz minimalną szansę odnaleźć jeden, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. Ważnym sygnałem będzie drobna moneta w szufladzie członka rodziny.

Układy konstelacji pokazują, że Rakowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie ukochanego. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej czasu przebywać na siłowni. W umyśle Raka narodzą się nowe idee finansowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Oczekuje na Byka głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na emocje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na całe życie. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ... więcej i więcej »

Rak Poczujesz, iż przez pomoc kolegów nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się ekspresowo awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym omenem może być drobna moneta na stole u członka rodziny. Przyszły tydzień dla Lwa to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie rozdzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Waga Przyszły tydzień dla Wagi to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub informacji. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie raczej wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion W nadchodzącym okresie staraj się dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Uczysz się tak szybko, że inni nie potrafią cię zrozumieć. Pamiętaj by do piątku załatwiać wszelkie znaczące zagadnienia. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Wodnik Możesz spodziewać się towarzyskiej zmiany ze strony gościa z zagranicy. Masz jedyną perspektywę podreperować nie tylko swoje wnętrze, lecz również znajomości z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby Rybie nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Pamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie ważne formalności. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, które doznałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz sporą nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoja praca. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 15. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wiarygodna persona w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej odmów jej. Samotne osoby spod znaku Raka w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 1. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. O Raku, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ten tydzień dla Raka to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. Wkrótce pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Pij nieco więcej piwa, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu oddziaływują efektywnie na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

stopka