horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Wiarygodna persona w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej odmów jej. Samotne osoby spod znaku Raka w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty.

W wtorek znajomy pogorszy Tobie plany, ale do soboty, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Oczekuj zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina.

Ten tydzień dla Raka to początek unikalnego etapu, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy lub informacji. Wzajemne oddziaływanie na Raka planety Neptun i Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu.

Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Jeżeli sami się gubimy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. Wenus, który przeważnie dostarcza powodzenie Rakowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak szczodry, czeka Cię wielkie rozczarowanie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Skorpion O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to świetny etap na tego typu wyzwania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Gwiazdy mówią, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie dawnych znajomych. Przyszły tydzień dla Raka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub informacji. Rakowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie odbędzie się krótka podróż, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka ludzi jest fałszywa. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Rakowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Rak poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Przygotuj się dobrze na sobotę, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Znajoma persona w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Rak ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. Jeżeli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest to doskonały etap na tego typu postanowienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W przyszłym tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu pieniędzy. Masz jedyną perspektywę uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, ale także więzi z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

stopka