horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 26 listopada 2018 do dnia 2 grudnia 2018

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

W najbliższym czasie odbędzie się krótka podróż, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka ludzi jest fałszywa. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Rakowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Rak poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Przygotuj się dobrze na sobotę, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę.

Oczekuje na Raka przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe drobiazgi które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Spotęgowane wpływanie na siebie planety Mars i Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę.

Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i niespodziewanym zmianom celów. W zbliżającym się tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać w pracy. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na spotkanie partnera na długie lata.

Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych przykrości. Ważna osoba w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zakończyć tej relacji towrzyskiej odmów jej. Gwiazdozbiór Raka nadal będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Pozycja centralna Plutona w znaku Barana która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Byk W środę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym czasie. Jowisz, który zazwyczaj dostarcza szczęście Bykowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Rak Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na jabłka, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie początkiem od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Lew Dlatego, że sami się nie szanujemy oczekujmy od znajomych zrozumienia. Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Ci troski, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań rozpamiętywać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i dbaj o znajomości, gdyż lada dzień mogą być użyteczne. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Waga Niedobrym sygnałem będzie drobna moneta na stole u znajomego. Skończ wspominać przeszłość, a doceń przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, bo niebawem mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie spędzaj czasu do późna przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na aktywną wycieczkę do parku. Oczekuje na Skorpiona głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo ogarnąć powinno się zdecydować się na dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Nie siedź do późna przed telewizorem, zamiast tego idź na szybką wędrówkę w teren. ... więcej i więcej »

Koziorożec We wtorek rano szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany na ten czas. Dla Koziorożca ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik Już wkrótce czeka Cię fizyczna podróż, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka ludzi będzie słuszna. Zaprzestań przywoływać minione czasy, natomiast doceń teraźniejszość, oraz dbaj o układy, ponieważ już za parę dni mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Ryby Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć w tym tygodniu uwagę na porzeczki, one mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 63. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Znajoma persona w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz stracić tej znajomości odmów tej osobie. Gwiazdozbiór Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Rakowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wiele znaczącym sygnałem może być odblask światła w torbie dziecka. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny bo sporo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Masz minimalną nadzieję znaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do pięknej mozaiki którą stanowi twoja praca. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wiarygodna persona w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej odmów jej. Samotne osoby spod znaku Raka w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niedługo narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Autorytatywna persona w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć więzi pomóż tej osobie. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych zmian. ...
więcej i więcej »

stopka