horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

W najbliższym czasie narodzi się w Tobie chęć spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od gościa z zagranicy.

Piątek to właściwy okres do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Masz minimalną nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do skomplikowanej mandali którą jest twoja praca. Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych.

Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i niespodziewanym zmianom zamiarów. Merkury w kombinacji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Na weekend naucz się uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń.

Samotne osoby spod znaku Raka w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na długie lata. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niebawem awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje wyjazdu. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo pojąć należy odrzucić uczucia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i dużym zmianom zamiarów. Pozytywnym znakiem może okazać się pęk kluczy w kieszeni umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Byk Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 58. Układy konstelacji oznajmiają, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Single spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na całe życie. Czeka na Bliźnięta teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć należy wziąć pod uwagę uczucia. ... więcej i więcej »

Rak Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Rak ma na początku tego tygodnia słuchać starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Lew W wtorek znajomy pogorszy Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. O ile marzysz o własnym biznesie, to właśnie jest na to genialny etap na takowe postanowienia. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na wypoczynek. Pannie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Waga ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Skorpion Pozycja centralna Plutona w znaku Skorpiona która niedawno się wydarzyła już niedługo da się odczuć słabym działaniem. Wkrótce przydarzy Ci się długa wędrówka, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka osób będzie słuszna. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeżeli myślisz o kupnie domu, to teraz jest to znakomity okres na tego typu wyzwania. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie jedynie własne wnętrze, ale również kontakty z bliskimi. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Przygotuj się starannie do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. ... więcej i więcej »

Wodnik Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 26. Uważaj by pić mniej kawy, wbrew pozorom napoje w pewnym stopniu oddziaływują w znacznym stopniu na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Ryby Znajoma koleżanka w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić tej znajomości odmów jej. Masz dużą nadzieję znaleźć jeden, brakujący kawałek do pięknej mozaiki którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Znajoma postać w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić tej znajomości odmów jej. Wkrótce pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię zakupy. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rakowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Dla Raka nadchodzący czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Dla Raka najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Pozycja centralna Plutona w znaku Raka która w przeszłości miała miejsce już wkrótce da się odczuć mocnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ważna koleżanka w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne drobiazgi które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny bo dużo problemów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

stopka