horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 października 2018 do dnia 14 października 2018

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. Pluton, który systematycznie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, przygotuj się na duże niepowodzenie. Złym znakiem może okazać się odblask światła w szufladzie przyjaciółki.

Saturn w układzie wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. Ważna koleżanka w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej odmów jej.

Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie piątek.

Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Doświadczysz, że dzięki pomocy najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Pamiętaj aby do niedzieli zrealizować wszelkie znaczące formalności. Los prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, które otrzymałeś w ostatnim czasie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Piątek to właściwy termin do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odpocząć. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Baran doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas ukończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Byk Ten tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Przekonasz się, że dzięki pomocy najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W zbliżającym się tygodniu staraj się więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W myślach Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. Wiele znaczącym omenem stanie się stara książka w szufladzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Rak Wiele znaczącym znakiem stanie się roślina w torbie przyjaciółki. O ile myślisz o kupnie domu, to teraz jest to doskonały czas na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Lew Nadejdzie wkrótce dzień, by rozpocząć inaczej pokazywać własne myśli. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. ... więcej i więcej »

Panna zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące propozycje wyjazdu. Panna ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Waga Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w najbliższym okresie będą miały szansę na spotkanie partnera na dobre i na złe. Autorytatywna osoba w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć znajomości odmów jej. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpion ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Skorpionowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. Strzelec ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w sobotę chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Wodnik O ile fantazjujesz o kupnie domu, to jest to znakomity okres na takowe działania. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 2. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uważaj by pić nieco mniej wina, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu oddziaływują w znacznym stopniu na Twoje ciało. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować uczucia. Zanotuj sobie aby do soboty wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na ananasy, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Masz dużą nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie. Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W sobotę w południe szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania w tym czasie. Jeżeli myślisz o własnej firmie, aktualnie jest to znakomity czas na wiążące działania. O Raku, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Sobota to właściwy okres do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Już wkrótce odbędzie się duchowa podróż, na której pojmiesz, iż Twoja ocena ludzi będzie projekcją. Dla Raka najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

stopka