horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Sobota to właściwy okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. Rakowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Jeśli sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych szacunku.

Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 38. Wspólne wpływanie na siebie planety Mars oraz Pluton oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. Mars, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Rakowi, w nadchodzącym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Cię spore niepowodzenie.

Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny bo dużo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Przyszedł dzień, żeby zacząć uzewnętrzniać własne emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Dla Raka najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać.

Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Skończ roztrząsać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być przydatne. Działasz tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że wykonanie planów okaże się nieco przyspieszone. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Saturn, który często przynosi dobrą passę Bykowi, w najbliższym czasie nie będzie tak dobry, czeka Cię wielkie rozczarowanie. Dla Byka ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwróć teraz uwagę na poziomki, one mogą zabrać Ci dużo energii. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Ten tydzień dla Raka to zaczątek niepowtarzalnego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub doświadczeń. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny bo wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Wenus że zrealizowanie planów będzie nieco opóźnione. Pluton, który częstokroć przynosi szczęście Lwu, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Waga Wadze nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Rozmyślasz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Pij umiarkowane ilości piwa, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo wpływają niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Strzelec Zmiany będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie plany, ale do soboty, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że zrealizowanie planów okaże się ułatwione. Koziorożec ma na początku tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Wodnik Zakończ analizować dawne zdarzenia, a dostrzeż to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, gdyż wkrótce mogą być przydatne. W tym tygodniu naucz się uczciwie dzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Ryby Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. W przyszłym czasie nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dopilnuj by pić mniej wody, pamiętając że, płyny od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twoje przepływy energetyczne. Zmiana położenia Jowisza w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już za kilka dni da się odczuć pozytywnym oddziaływaniem. Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor zielony, badaj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jowisz nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się krótka wędrówka, na której dowiesz się, że Twoja opinia niektórych osób będzie nieprawdziwa. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne propozycje zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W zbliżającym się czasie nie polecane jest realizowanie trudnych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na sport. Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Jowisz pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Możesz spodziewać się trudnej wizyty gościa z zagranicy. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Koniec tygodnia to dobry czas do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

stopka