horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 16 kwietnia 2018 do dnia 22 kwietnia 2018

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Wiarygodna koleżanka w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej więzi pomóż tej osobie. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Przygotuj się dobrze do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto.

Zapamiętaj by do piątku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś ostatnim czasy. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny bo wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Ważnym omenem może okazać się pęk kluczy na zdjęciu u osoby, którą lubisz.

Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Cię różne choroby to teraz dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Rak ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych.

Staranność i pedantyzm osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. W przyszłym tygodniu nie jest wskazane realizowanie dużych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na odpoczynek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dlatego, że sami się nie szanujemy nie oczekujmy od innych zrozumienia. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Byk Działasz tak długo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Na weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko zrozumieć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na ananasy, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Rak Koniec tygodnia to dobry termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący czas w firmie Lwa, okaże się okresem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór skrupulatnie.Tydzień stanie się dla Lwa bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Masz dużą szansę znaleźć jeden, poszukiwany kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Panna Zwracaj uwagę z kim się zadajesz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. W poniedziałek znajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie nie zalecane jest realizowanie dużych zamierzeń, lepiej zagospodarować wolny okres na rekreację. Dzięki pozytywnemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, da Wadze długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Waga doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Strzelec Saturn w zestawieniu z Wenusem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć należy zdecydować się na dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Pewna persona w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz utracić tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Wodnik Ważna osoba w niedługim czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zakończyć znajomości odmów jej. Ten tydzień dla Wodnika to zaczątek nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Ryby W wtorek znajomy zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Konstelacja Ryby ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie rodziny. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie poniedziałek. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Rak ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz małą szansę zobaczyć pewien, brakujący element do delikatnej układanki którą jest twój własny świat. Dla Raka nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niebawem awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. Rakowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jowisz nie sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. Rak ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka