horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 marca 2018 do dnia 18 marca 2018

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

W najbliższym czasie odbędzie się krótka wyprawa, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. Wiarygodna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. Złym omenem może być portfel w ręku osoby, której nie lubisz.

Nadchodzący tydzień dla Raka to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy oraz doświadczeń. Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać mocnym działaniem. Niedługo narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe zakupy.

Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość czasu przebywać z dzieckiem. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Dla Raka najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać.

Zanotuj sobie aby do niedzieli zrealizować wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź czujny gdyż dużo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Masz minimalną szansę odnaleźć ważny, pasujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoja rodzina.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w poniedziałek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Słońce ułoży się w takim położeniu do Neptuna że spełnienie planów będzie bardzo przyspieszone. ... więcej i więcej »

Byk Zapamiętaj aby do czwartku załatwiać wszelkie znaczące formalności. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Masz pewną nadzieję odszukać istotny, poszukiwany element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Najbliższy czas w firmie Bliźniąt, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór skrupulatnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień stanie się dla Bliźniąt wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Nie siedź wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę do lasu. ... więcej i więcej »

Rak Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Panna Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 3. W środę znajomy zepsuje Ci , ale do soboty, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Przyszły tydzień dla Wagi to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion W niedzielę rano szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym czasie. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Strzelec Zapamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Piątek to dobry termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie siedź godzinami przed laptopem, lepiej idź na aktywną wycieczkę nad wodę. Spotka Koziorożca głównie praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na znalezienie partnera na dobre i na złe. Dla Wodnika najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Ryby Niedobrym znakiem będzie szklanka wina w kieszeni osoby, której nie lubisz. W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja ocena przyjaciół jest fałszywa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Gwiazdozbiór Raka nadal będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany o tej porze. Najbliższy tydzień w firmie Raka, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór dokładnie. Nadchodzący tydzień będzie dla Raka bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Saturn w zestawieniu wraz z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Zmiana położenia Plutona w znaku Raka która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Przygotuj się dobrze na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przekonasz się, iż przez pomoc przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 34. Nadchodzi okres, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać swoje myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Ważna osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ...
więcej i więcej »

stopka