horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 lutego 2018 do dnia 18 lutego 2018

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na truskawki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Raka najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Wenus, który przeważnie przynosi dobrą passę Rakowi, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak hojny, bądź gotowy duże rozgoryczenie.

Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od znajomych szacunku. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje wycieczki.

Rak ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Znajoma osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć więzi pomóż tej osobie. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 52.

Rakowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. W wtorek znajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z bliskimi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny gdyż sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Znaki na niebie pokazują, że Baranowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące zadania które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. ... więcej i więcej »

Rak Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Lew Czeka na Lwa teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo pojąć należy zdecydować się na uczucia. Single spod znaku Lwa w zbliżającym się czasie będą miały szansę na odnalezienie partnera na zawsze. ... więcej i więcej »

Panna Ten tydzień dla Panny to zaczątek nowego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości i informacji. Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Wiele znaczącym omenem okaże się szklany przedmiot na zdjęciu u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion W najbliższym okresie, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Cię nieciekawe choroby to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą działy się w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec W zbliżającym się czasie nie zalecane jest wykonywanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na sport. Dla Koziorożca ten tydzień to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Wodnik W zbliżającym się okresie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami działają znacząco na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Ryby Wiele znaczącym znakiem okaże się pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Słońce ustawi się w takim układzie względem Marsa że spełnienie planów okaże się bardzo ułatwione. Niedługo narodzi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe przygody. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj w tym tygodniu uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz jedyną szansę uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, ale też układy z rodziną. Rak ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Rak ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Nadchodzący tydzień dla Raka to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdozbiór Raka ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie przyjaciół. Niedobrym znakiem może okazać się odblask światła w torbie znajomego. Nadszedł dzień, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

stopka