horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 stycznia 2018 do dnia 14 stycznia 2018

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na ananasy, one mogą dać Ci dużo energii. Masz teraz możliwość wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. Dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, da Rakowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak doświadczy, że przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty.

Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w środę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są interesujące oferty spotkania. Rakowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi.

Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Neptuna że wykonanie zamiarów okaże się ułatwione. Dla Raka nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać.

Nie oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego z zagranicy. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest to znakomity moment na tego typu działania. Wspólne wpływanie na siebie planety Jowisz i Pluton oznacza zmniejszone szansę na sukces.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Spodziewaj się trudnej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Byk Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Musisz być uważny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to właściwy czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Plany będą działy się w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Rak Zmiana położenia Jowisza w znaku Raka która niedawno miała miejsce już wkrótce da o sobie znać negatywnym działaniem. W nadchodzącym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Lew Spodziewaj się przyjemnej przygody ze strony gościa z zagranicy. zbliżającym się czasie okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej godzin spędzać z dzieckiem. W umyśle Panny pojawią się świeże idee zarobkowe. Przychodzi czas, żeby rozpocząć wyrażać własne emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Wenus, który systematycznie dostarcza powodzenie Wadze, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. O Wadze, być może o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. zbliżającym się czasie okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się jak szybko awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Strzelcowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Dlatego, że sami się nie szanujemy oczekujmy od pozostałych zrozumienia. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i niespodziewanym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Ryby przekona się, że przy pomocy znajomych nie mają pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Rakowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Rak doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień sprzyja zakupom i niespodziewanym modyfikacjom planów. Rak ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor biały, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Raka nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co będzie początkiem dawno spodziewanych roszad. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny ponieważ sporo spraw związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Rakowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. Rakowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka