horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 grudnia 2017 do dnia 10 grudnia 2017

linia_poziom

Rak - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak

Gwiazdy mówią, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie dawnych znajomych. Przyszły tydzień dla Raka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub informacji. Rakowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Rakowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Już niedługo narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Najbliższy czas w firmie Raka, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Raka bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Rak ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych.

W piątek w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 45. Gwiazdozbiór Raka nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na życie rodziny.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy tydzień w pracy Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór dobrze.Tydzień stanie się dla Barana wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Nie siedź całymi dniami przed komputerem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Nadchodzący tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje spotkania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie umieją cię zrozumieć. Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę po lesie. ... więcej i więcej »

Rak O ile myślisz o nowej pracy, aktualnie jest na to doskonały okres na wiążące decyzje. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Poczujesz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Lew ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to we wtorek chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyznania. ... więcej i więcej »

Waga Saturn w zestawieniu wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to jest na to wspaniały okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przesiadywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na długie lata. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przebywać z dzieckiem. W głowie Strzelca pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień nie sprzyja zakupom i niespodziewanym zmianom zamiarów. W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli ostatnio dosięgły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Ryby tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się jak szybko awansować. W piątek możliwe są ciekawe oferty wyjazdu. O ile fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest na to doskonały okres na takie wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne sprawy o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Materialnie nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Znajoma persona w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz stracić tej znajomości odmów tej osobie. Gwiazdozbiór Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Rakowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz sporą nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoja praca. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 15. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wiarygodna persona w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej odmów jej. Samotne osoby spod znaku Raka w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

stopka