horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. Pozytywnym znakiem może okazać się stara książka w dłoni osoby, którą lubisz.

Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Zmiana położenia Neptuna w znaku Panny która niedawno się wydarzyła już za kilka dni da się odczuć słabym wpływem. Nie spędzaj czasu wiecznie przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wędrówkę do lasu.

W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. Tydzień sprzyja wyjazdom i małym modyfikacjom celów. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek.

O Pannie, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Niedługo przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Przekonasz się, że przez wsparcie kolegów nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Niedobrym omenem będzie element biżuterii w ręku przyjaciela. ... więcej i więcej »

Rak Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień w pracy Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby W środę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Panna ma na początku tego tygodnia słuchać starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Jeżeli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz jak szybko awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty spotkania. Słońce ustawi się w takim układzie do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się bardzo ułatwione. Już niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Oczekuj przyjemnej niespodzianki od członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Panna ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w niedzielę chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, te owoce mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niedługo awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje wyjazdu. Pannie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

stopka