horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wola przemian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości.

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni uwagę na ananasy, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek nowego etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości oraz informacji. Jeśli sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych szacunku.

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom zamiarów. Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Zaprzestań roztrząsać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą się przydać.

Pozytywnym znakiem stanie się portfel na zdjęciu u przyjaciela. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. W wtorek znajomy pogorszy Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom celów. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. Pij inne ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. Niedobrym omenem będzie drobna moneta na stole u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na czereśnie, te owoce mogą dostarczyć ci dużo mocy. Zakończ rozpamiętywać to co było, a doceń teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Pannie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. W czwartek wieczorem szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania w tym czasie. Nadchodzący tydzień dla Panny to początek niepowtarzalnego okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pannie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy. Za parę dni odbędzie się duchowa wyprawa, na której dowiesz się, iż Twoja krytyka ludzi jest fałszywa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Złym omenem będzie roślina na zdjęciu u osoby, którą lubisz. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Pannie, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

stopka