horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w najbliższym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie.

Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone szansę na sukces. Pannie raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. W najbliższych dniach spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań.

Uczuciowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W głowie Panny narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Osoby nie będące w związku spod znaku Panny w zbliżającym się okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na długie lata.

W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie dużych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Zakończ rozpamiętywać przeszłość, a zwróć uwagę na przyszłość, oraz dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Zakończ przywoływać przeszłość, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Dzięki pozytywnemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Pannie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Panna poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotęgowane działanie na siebie planety Mars oraz Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Jowisz w kombinacji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor czerwony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Piątek to właściwy termin do samotnych wypraw w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na sprawach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo wiele problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotęgowane działanie na siebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zwiększone szansę na sukces. Neptun pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, przyniesie Pannie dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Panna przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

stopka