horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Sobota to właściwy czas do samotnych spacerów w czasie których możesz spotkać ukochanego.

Pannie umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje spotkania. Konstelacja Panny nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie codzienne.

Staranność i pedantyzm osób spod znaku Panny zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zmian. Merkury w układzie z Wenusem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Pluton nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych.

Nie spędzaj czasu zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę w góry. Masz jedyną sposobność poprawić nie jedynie swoje nastawienie, ale również układy z bliskimi. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Saturn, który systematycznie przynosi powodzenie Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą przechadzkę nad wodę. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 16. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Skorpion Single spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Znaki na niebie pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień sprzyja zakupom i małym zmianom planów. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Ryby W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmiany będą przebiegać w szybkim czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Merkurego że zrealizowanie zamiarów może okazać się ułatwione. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w piątek okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Choćby ostatnimi czasy gnębiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Nie siedź do późna przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na długą wycieczkę w teren. Pozytywnym sygnałem okaże się roślina w ręku członka rodziny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko pojąć powinno się zaangażować uczucia. Niedługo przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość godzin przebywać z dzieckiem. W myślach Panny pojawią się świeże idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka