horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. O ile marzysz o kupnie domu, obecnie jest to genialny czas na takowe działania.

Ważna kobieta w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż tej osobie. Dla Panny ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Uczysz się tak długo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć.

W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy które zostawia na później codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. O Pannie, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet.

Niebawem odbędzie się umysłowa wędrówka, na której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie projekcją. Zmiana położenia Neptuna w znaku Panny która niedawno miała miejsce już wkrótce da o sobie znać negatywnym działaniem. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu układu planet nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Spodziewaj się ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Rak Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Panna Mars, który przeważnie przynosi szczęście Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Waga Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to wspaniały etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny etap na tego typu działania. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Koziorożec Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów okaże się bardzo opóźnione. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. Ważnym znakiem okaże się stara książka w torbie członka rodziny. W środę rano dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania na ten czas. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotka Pannę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo pojąć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Dla Panny najbliższy czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Nadchodzący czas w pracy Panny, okaże się okresem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień okaże się dla Panny bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Marsa zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć głośno wyrażać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Znajoma kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi pomóż jej. Przygotuj się starannie na wypoczynek, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niedobrym omenem stanie się szklany przedmiot w kieszeni osoby, którą lubisz. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię zakupy. Panna ma na początku tego tygodnia słuchać starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ...
więcej i więcej »

stopka