horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Wagi

Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Tobie trudy, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie.

W środę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. W tym tygodniu postaraj się uczciwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń.

Autorytatywna koleżanka w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć przyjaźni odmów tej osobie. Ponieważ sami się szanujemy nie spodziewajmy się od innych szacunku. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Materialnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Nie oczekuj ciekawej wizyty bliskiego z zagranicy. Choćby ostatnio trapiły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki ingerencji układu planet powinieneś spodziewać się poprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Niedobrym omenem będzie element biżuterii w ręku przyjaciela. ... więcej i więcej »

Rak Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień w pracy Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby W środę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na uczucia. Masz minimalną nadzieję zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Saturn, który częstokroć dostarcza powodzenie Pannie, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak szczodry, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki pozytywnemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Panna poczuje, że z pomocą znajomych nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Zakończ wspominać minione czasy, natomiast doceń przyszłość, oraz podtrzymuj koneksje, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. Pannie wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmieniasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. W poniedziałek rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje działania na ten czas. Słońce ustawi się w takim układzie do Urana że spełnienie postanowień okaże się przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadszedł okres, żeby rozpocząć głośno uzewnętrzniać własne myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Single spod znaku Panny w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na znalezienie partnera na całe życie. Wiele znaczącym znakiem okaże się portfel w dłoni starego człowieka. ...
więcej i więcej »

stopka