horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Wagi

Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. Konstelacja Panny ciągle będzie w ciekawym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie intymne.

Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Masz jedyną możliwość poprawić nie jedynie swoje wnętrze, lecz również znajomości z przyjaciółmi. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto.

Zwracaj uwagę z kim masz kontakty i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się oddalić uczucia.

O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. W środę wydumasz ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Zmiana położenia Merkurego w znaku Panny która niedawno miała miejsce już wkrótce da o sobie znać negatywnym oddziaływaniem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom celów. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. Pij inne ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. Niedobrym omenem będzie drobna moneta na stole u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Choćby niedawno gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Dla Panny nadchodzący czas to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Konstelacja Panny ciągle będzie w ciekawym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie bliskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zmiana położenia Urana w znaku Panny która niedawno się wydarzyła już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i ostrożnym modyfikacjom planów. Saturn w kombinacji z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko pojąć należy wziąć pod uwagę uczucia. Single spod znaku Panny w najbliższym okresie będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Neptun pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Panna ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Niedobrym sygnałem stanie się element biżuterii na stole u osoby, której nie lubisz. ...
więcej i więcej »

stopka