horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Wagi

Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Staraj się pić choćby minimalne ilości alkoholu, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje samopoczucie.

Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Jeśli marzysz o własnej firmie, to jest to świetny moment na wiążące działania.

W przyszłym tygodniu nie polecane jest realizowanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Znajoma postać w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz skończyć tej więzi pomóż tej osobie.

Dla Panny najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz małym zmianom zamiarów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Zakończ przywoływać przeszłość, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Nadszedł okres, by rozpocząć pokazywać własne emocje. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. O Pannie, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wiele znaczącym omenem może okazać się szklanka wina w mieszkaniu umundurowanego człowieka. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Za parę dni czeka Cię ważna wędrówka, dzięki której pojmiesz, iż Twoja ocena niektórych osób jest słuszna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Mars, który często przynosi szczęście Pannie, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak dobry, bądź gotowy duże rozgoryczenie. Zmiana położenia Jowisza w znaku Panny która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć słabym działaniem. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy oddalić uczucia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci groził kolor biały, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W umyśle Panny pojawią się świeże pomysły finansowe. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ...
więcej i więcej »

stopka